آلبوم تصویری «دوران عشق» با حضور عوامل آلبوم در شهر کتاب ابن سینا رونمایی می‌شود

خرداد, 1396 بدون نظر اخبار
با حضور عوامل آلبوم در شهر کتاب ابن سینا
آلبوم تصویری «دوران عشق» رونمایی می‌شود

مراسم نشست خبری و رونمایی از آلبوم تصویری «دوران عشق» برگزار می‌شود. این برنامه از ساعت ٩:٣٠ الی ١١ صبح روز پنجشنبه ٤ خرداد با حضور عوامل آلبوم در شهر کتاب ابن سینا برگزار خواهد شد.

«دوران عشق» آلبومی با خوانندگی «سالار عقیلی»، آهنگسازی «جمشید صفرزاده» و هنرنمایی اعضای «گروه سور» است. در این آلبوم جمشید صفرزاده (سنتور)، مجید مولانیا (تار)، حمید قنبری (سازهای کوبه‌ای)، علیرضا دریایی (کمانچه)، بهزاد حسن‌زاده (کمانچه)، صابر سوری (عود)، امین دادوری (دف)، مهدی بصیرت‌منش (قیچک باس) و حسین رضایی‌نیا (نوازنده دف میهمان) به هنرنمایی پرداخته‌اند.

«رضا روشن» کارگردان تصویر این اثر است و فربدفروغی، کامبیز شاهین‌مقدم، مهدی بابادوست و امید اصغری صدابرداران این مجموعه هستند و شرکت «آوای باربد» ناشر آن است.

«دوران عشق» سومین آلبوم گروه سور است. این گروه پیش از این آلبوم «در عشق زنده باید» با همکاری وحید تاج و مجید مولانیا را منتشر کرد بود. آلبوم «یار مست» با خوانندگی سالار عقیلی و آهنگسازی مجید مولانیا از دیگر آثار گروه سور است که کنسرت‌های آن در برج میلاد تهران و چند شهرستان برگزار شد و و تور کنسرت‌های سال 2016 آن در اروپا (شهرهای روتردام، دوسلدورف، منچستر و لندن) نیز اجرا شده است.

عموم اهالی هنر و رسانه و سایر علاقه‌مندان موسیقی امکان حضور در مراسم رونمایی و جشن امضای این آلبوم را دارند.

شهر کتاب ابن سینا در شهرک غرب، انتهای خیابان ایران زمین شمالی واقع است.

 

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *