خرداد, 1396 بدون نظر اخبار
نخستین فعالیت مستقل هنرمند با سابقه موسیقی
آلبوم «باران» با صدای «میلاد مهرآوا» منتشر می‌شود

هنرمند حوزه ی موسیقی نخستین آلبوم رسمی خود را پس از اخذ تمام مجوزهای لازم روانه بازار موسیقی کشور می کند.

میلاد مهرآوا که سالهای زیادی در حوزه ی موسیقی در کشور فعالیت حرفه ای داشته، نخستین آلبوم رسمی خود را با نام «باران» روانه ی بازار موسیقی کشور خواهد کرد.

نخستین آلبوم رسمی میلاد مهرآوا«باران» نام دارد که کلیه مجوزهای لازم برای انتشار را اخذ کرده و بزودی روانه ی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

میلاد مهرآوا درباره ی نخستین آلبوم مستقل خود در حوزه ی موسیقی گفت : «بیش از ده سال است که فعالیت حرفه ای در زمینه ی موسیقی دارم و سابقه ی همکاری با ارکستر سمفونیک تهران و صدا و سیما را داشته ام و آثار زیادی را نیز به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده ساخته ام. آلبوم باران نخستین فعالیت رسمی و مستقل من است که تمام سعی من تولید آثاری با کیفیت بالا بوده است.»

مهرآوا درباره نخستین البوم رسمی خود نیز گفت :«آلبوم باران با ۹ قطعه ،امسال منتشر می شود. نخستین تک آهنگ و موزیک ویدیوی این آلبوم به نام «باران» اماده شده است و به عنوان نخستین اثر در اختیار رسانه ها قرار گرفته تا در اختیار دوستداران موسیقی قرار بگیرد. آهنگسازی این اثر را خودم و تنظیم و نوازندگی پیانو را احمد میرمعصومی ،موزیسین خوب و با اخلاق و از دوستان نزدیکم انجام داده است. قرار است قطعات این آلبوم به صورت مجزا و تک تک با فواصل زمانی ۲ ماه منتشر شود و در اخر به صورت آلبوم در اختیار دوستداران موسیقی قرار بگیرد.»

مهندس مصطفی نعمتی تهیه کنندگی این آلبوم را بر عهده دارد و بزودی تیزر و پوستر این اثر منتشر خواهد شد.

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *