مهر, 1396 بدون نظر اخبار
با حضور نوازندگان نامدار موسیقی به صورت دیجیتالی منتشر شد
آلبوم «بادبادک پیر» اثری از مهبد شفیع‌نژاد در بازار موسیقی
 آلبوم بی‌کلام «بادبادک پیر» اثری از مهبد شفیع‌نژاد در سبک نیو ایج، توسط نشر و پخش جوان منتشر شد.

این موزیسین جوان، دو سال پیش نخستین آلبوم خود را (سكوت آبى) با آثار بی‌کلام کلاسیکال با رگه‌هایی از موسیقی رمانتیک و امبینت تولید کرد که برای آن موفق به دریافت جايزه بهترين آهنگساز جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی پاپ بی‌کلام شد و شهریور سال جاری نیز دومین آلبومش را با 13 قطعه، صرفاً به صورت دیجیتالی منتشر کرده است.

شفیع‌نژاد در این آلبوم با جمعی از بهترین نوازندگان حال حاضر موسیقی یعنی پدرام فريوسفى (ويلن)، مهرداد عالمى (ويولنسل)، ميلاد عالمى (ويلن و ويولا)، نيما رمضان (گيتار الكتريك)، آرش سعيدى (گيتارباس)، هومن نامدارى (كلارينت) همکاری کرده و آهنگسازی و تنظيم و نوازندگی پیانو را خود برعهده داشته است. ميكس و مسترینگ اثر نیز توسط آرش پاكزاد انجام شده است. آرش آرمین دیگر هنرمندی است که در طراحی کاور او را همراهی کرده است.

«نخ نامرئى»، «پاييز»، «سبز»، «خسوف»، «خانه پدرى»، «دره آدم كوتوله‌ها »، «تا تولد»، «پرواز در شب»، «سال‌هاى سخت»، «صبح»، «چشمان بادبادك»، «خرمگس»، «پيانيست شب» اسامی سیزده قطعه این آلبوم هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند آلبوم «بادبادک پیر» را که صرفاً به صورت نسخه دیجیتالی منتشر شده، از سایت‌های فروش قانونی آثار موسیقی دانلود کنند.

آموزشگاه موسیقی,آموزش ساز,آموزش موسیقی,گیتار,ویولن,آواز,سنتور,تنبک,کمانچه,ویولن,ارف,پیانو,ویولن کلاسیک,ویولن ایرانی,پیانو,تار,سه تار,آهنگسازی,گیتار الکتریک,گیتار آکوستیک,گیتار فلامنکو,هارمونیکا,کنترباس,نی,دف,قانون

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *